Godziny rozpoczęcia pracy przez obwodowe komisje do spraw referendum w dniu 06.09.2015 r.
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 1 w Orzeszu Adres siedziby komisji: MOK – Orzesze, ul. Rynek
1. Jerzy Bujar - Przewodniczący 2. Elżbieta Wojciechowska - Zastępca 3. Agnieszka Jania - Członek 4. Gabriela Lacheta - Członek 5. Andrzej Janek - Członek 6. Adrian Braszczok - Członek 7. Anna Chudy - Członek
Obwodowa komisja do spraw referendum nr 1 w Orzeszu w dniu 6.09.2015 r.rozpoczyna pracę o godzinie 5.00.
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 2 w Orzeszu Adres siedziby komisji: MOK – Orzesze, ul. Rynek
1. Krzysztof Dąbek - Przewodniczący 2. Barbara Starosta - Zastępca 3. Iwona Wójcik - Członek 4. Daria Lacheta - Członek 5. Anna Braszczok - Członek 6. Jacek Leśniak - Członek 7. Karyna Stencel - Członek
Obwodowa komisja do spraw referendum nr 2 w Orzeszu w dniu 06.09.2015 r.rozpoczyna pracę o godzinie 5.00.
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 3 w Orzeszu Adres siedziby komisji: Zespół Szkół Orzesze, ul. Miarki
1. Dawid Poloczek - Przewodniczący 2. Anna Wandowska- Zastępca 3. Aleksandra Mazurek - Członek 4. Anna Rauszer - Członek 5. Henryk Pilar - Członek 6. Anna Goj-Pszczek - Członek 7. Daria Jendrysik - Członek
Obwodowa komisja do spraw referendum nr 3 w Orzeszu w dniu 06.09.2015 r.rozpoczyna pracę o godzinie 5.00.
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 4 w Orzeszu Adres siedziby komisji: Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Bukowina
1. Anna Blaska - Przewodnicząca 2. Anna Szymik- Zastępca 3. Agnieszka Zawistowska - Członek 4. Patrycja Lacheta - Członek 5. Agata Żołędziewska - Członek 6. Krzysztof Chudy - Członek
Obwodowa komisja do spraw referendum nr 4 w Orzeszu w dniu 06.09.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 5.00.
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 5 w Orzeszu Adres siedziby komisji: Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Bukowina
1. Artur Wróbel - Przewodniczący 2. Dominika Kopecka- Zastępca 3. Magdalena Waniek - Członek 4. Iwona Wolny - Członek 5. Ewa Dąbek - Członek 6. Agata Szymura - Członek
Obwodowa komisja do spraw referendum nr 5 w Orzeszu w dniu 06.09.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 5.00.
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 6 w Orzeszu Adres siedziby komisji: Przedszkole nr 2, ul. Miła
1. Ewa Kempka-Szlejter - Przewodnicząca 2. Dariusz Wojnowski- Zastępca 3. Eugeniusz Pokładnik - Członek 4. Katarzyna Panek - Członek 5. Agnieszka Bujok - Członek 6. Marzena Ćmiel - Członek
Obwodowa komisja do spraw referendum nr 6 w Orzeszu w dniu 06.09.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 5.00.
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 7 w Orzeszu Adres siedziby komisji: Szkoła Podstawowa nr 4 Orzesze - Jaśkowice, ul. Stuska
1. Magdalena Piwońska - Przewodnicząca 2. Magdalena Wnęk- Zastępca 3. Radosław Kubica - Członek 4. Janusz Masny - Członek 5. Helena Janek - Członek
Obwodowa komisja do spraw referendum nr 7 w Orzeszu w dniu 06.09.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 5.00.
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 8 w Orzeszu Adres siedziby komisji: Szkoła Podstawowa nr 4 Orzesze - Jaśkowice, ul. Stuska
1. Alan Śliwka - Przewodniczący 2. Arkadiusz Bargiel- Zastępca 3. Małgorzata Skolik - Członek 4. Klaudia Kopecka - Członek 5. Marek Dobosiewicz - Członek
Obwodowa komisja do spraw referendum nr 8 w Orzeszu w dniu 06.09.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 5.00.
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 9 w Orzeszu Adres siedziby komisji: Gimnazjum nr 3 Orzesze - Gardawice, ul. Uczniowska 1. Ewa Miczek - Przewodnicząca 2. Karolina Kuś - Zastępca 3. Maria Szier - Członek 4. Artur Sojka - Członek 5. Janina Marczinek - Członek 6. Edyta Szala - Członek
Obwodowa komisja do spraw referendum nr 9 w Orzeszu w dniu 06.09.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 5.00.
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 10 w Orzeszu Adres siedziby komisji: Szkoła Podstawowa nr 8 Orzesze - Mościska, ul. Chrobrego
1. Agnieszka Morawiec - Przewodnicząca 2. Magdalena Strzoda - Zastępca 3. Joanna Kot - Członek 4. Agata Siewior - Członek 5. Bożena Zielonka-Miguła - Członek
Obwodowa komisja do spraw referendum nr 10 w Orzeszu w dniu 06.09.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 5.00.
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 11 w Orzeszu Adres siedziby komisji: Szkoła Podstawowa nr 10 Orzesze - Woszczyce, ul. Norwida
1. Rafał Miguła - Przewodniczący 2. Alina Skrzypczyk - Zastępca 3. Sylwia Swadźba - Członek 4. Agnieszka Szczerba - Członek 5. Bernadeta Porwoł - Członek
Obwodowa komisja do spraw referendum nr 11 w Orzeszu w dniu 06.09.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 5.00.
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 12 w Orzeszu Adres siedziby komisji: Gimnazjum nr 2 Orzesze - Zawada, ul. Szkolna
1. Paweł Mzyk - Przewodniczący 2. Joanna Różańska - Zastępca 3. Katarzyna Maresz - Członek 4. Magdalena Grabowska- Członek 5. Aneta Myszor - Członek 6. Maria Leśniak - Członek
Obwodowa komisja do spraw referendum nr 12 w Orzeszu w dniu 06.09.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 5.00.
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 13 w Orzeszu Adres siedziby komisji: Szkoła Podstawowa nr 6 Orzesze - Zawiść, ul. 1000 lecia
1. Michał Szafraniec - Przewodniczący 2. Mirosław Wojtynek- Zastępca 3. Róża Czembor - Członek 4. Beata Wolny - Członek 5. Mariola Janota- Członek 6. Anna Siewior - Członek 7. Dorota Sobczyk - Członek
Obwodowa komisja do spraw referendum nr 13 w Orzeszu w dniu 06.09.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 5.00.
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 14 w Orzeszu Adres siedziby komisji: Szkoła Podstawowa nr 5 Orzesze - Zazdrość, ul. Żorska
1. Barbara Dobosiewicz - Przewodnicząca 2. Dominika Rzepa- Zastępca 3. Sylwia Bugla - Członek 4. Kornelia Świaczny - Członek 5. Katarzyna Biela - Członek
Obwodowa komisja do spraw referendum nr 14 w Orzeszu w dniu 06.09.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 5.00.
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 15 w Orzeszu Adres siedziby komisji: Szkoła Podstawowa nr 9 Orzesze - Zgoń, ul. Kobiórska
1. Aleksandra Kluczniok - Przewodnicząca 2. Patrycja Fityka- Zastępca 3. Patrycja Jasek - Członek 4. Stefania Bończyk - Członek 5. Iwona Porwoł - Członek
Obwodowa komisja do spraw referendum nr 15 w Orzeszu w dniu 06.09.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 5.00.
Obwodowa Komisja ds. Referendum Nr 16 w Orzeszu Adres siedziby komisji: Szpital Chorób Płuc Orzesze, ul. Gliwicka
1. Joanna Jakubiec - Przewodnicząca 2. Adam Śliwka - Zastępca 3. Katarzyna Czembor - Członek 4. Irena Waleczek - Członek 5. Bogusława Urbańska - Członek
Obwodowa komisja do spraw referendum nr 16 w Orzeszu w dniu 06.09.2015 r. rozpoczyna pracę o godzinie 5.00. |